• Przechowalnia 0
 • Lampy w ofercie
  Urban C1522
  989,00 zł
  Grunge C1433
  882,00 zł
  Industrial C1621
  1 023,00 zł
  Vintage C146
  598,00 zł
  Industrial C1691
  1 105,00 zł
  Napoli C360
  533,00 zł
  Pisa C1202
  1 402,00 zł
  Lecco C1280
  619,00 zł
  Country C1440
  946,00 zł
  Industrial C1770
  1 393,00 zł
  Napoli C371
  925,00 zł
  ...jest pusty

  Kontakt

  GoMiHome

  Wojska Polskiego 60/59
  05-804 Pruszków

  Email: gomihome1@gmail.com
  Telefon: 665 190 664

  NIP: 8921058085
  REGON: 382592533

  O nas

  Witamy w naszym sklepie internetowym GoMiHome.pl zrodzonym z pasji do wysokiej jakości przedmiotów wykonywanych ręcznie.  

  Od kilku miesięcy realizujemy sprzedaż różnych polskich produktów „hand made” na rynku włoskim, w sklepie www.gomihome.eu 

  Przyszedł na czas na zaproponowanie czegoś równie ciekawego na rynek polski. Takich produktów do tej pory w Polsce nie było: włoskie lampy retro i classic odzwierciedlające tradycyjne włoskie rzemiosło. 

  Realizujemy sprzedaż produktów starannie wyselekcjonowanych na rynku włoskim: lampy w stylu retro, vintage, industrial i classic.  

  Pragniemy zaproponować różne rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb, dostarczając wyjątkowych przedmiotów dla wymagającego klienta poszukującego - w gąszczu setek tysięcy oferowanych lamp i oświetlenia na rynku - czegoś co jest inne niż wszystko, nawiązuje do stylu z minionych epok, ukazuje prostotę, staranność i piękno minionego czasu, historię sztuki i wzornictwa oświetlenia. 

  Te  potrzeby spełniają oferowane w naszym sklepie GoMiHome lampy. Powstałe z szacunku dla tradycji i ekologicznych materiałów, zabytkowych wartości, smaku minionego czasu, pozwalające odtworzyć niepowtarzalną atmosferę stylu i elegancji w każdym Domu. 

  W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę lamp w stylu retro, vintage, industrial i classic dla:  

  • Klientów indywidualnych: do wyposażenia salonu, kuchni, sypialni, jadalni   
   i pozostałych pomieszczeń. 
  • Przedsiębiorców prowadzących działalność gastronomiczną i hotelarską, 
  • Projektantów wnętrz, 
  • Sklepów stacjonarnych prowadzących działalność w całej Polsce.  

  Proponowane przez nas Lampy są rezultatem staranności i prostoty wyróżniającej włoskie rzemiosło, ponieważ odzwierciedlają miłość do tradycji i wartości, które należą do przeszłości. Naszym celem jest propagowanie sztuki typowo włoskiego rzemiosła „hand made”, pokazanie niepowtarzalnego klimatu, zarówno w stylu jak i elegancji, dla każdego pomieszczenia. 

  Produkcja lamp odbywa się wyłącznie we Włoszech, a każdy element jest połączeniem harmonii kształtów i ciągłych badań prowadzonych nad nową alchemią chromatyczną. Każdy element wyróżnia się spośród monotonii produktów wykonywanych metodą przemysłową, własną unikalną osobowością. Doskonale zastosowany efekt Corten. Zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy nie tylko szukają odpowiedniego rozwiązania w zakresie klasycznego wyposażenia wnętrz, ale przede wszystkim chcą znaleźć firmę kompetentną, która umożliwi im spersonalizowanie każdego elementu w jego formie, rozmiarze, dekoracjach i kolorach. 

  Nieustannie poszukujemy nowych pomysłów i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i nawiązanie nowej współpracy. Nasz asortyment będzie się stale zmieniał, ponieważ systematycznie będziemy wprowadzać nowe produkty.                                             

  Nasze motto: Bardzo wysoka jakość - zawsze!

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek) zapoznaj się z polityką prywatności sklepu GoMiHome.pl